logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Dendermonde [Land van Dendermonde]


De heer Jozef Goubert
Kwintijnpoort 28
9200 Dendermonde
T. 052 / 21 88 58
T. 0477476572
jozef.goubert@gmail.com
Voorzitter
Mevrouw Martine De Bruyne
Noordlaan 103 3
9200 Dendermonde
T. 052343723
de.bruyne.martine@telenet.be
Secretaris
De heer Bert Pauwels
Bleienpark 6
9200 Oudegem
T. 0499721852
bert.pauwels@telenet.be
Penningmeester
De heer Raf Steyaert
Emiel Van Winckellaan 16
9200 Dendermonde
T. 052 / 22 07 71
steyaert.stevens@telenet.be
Bestuurslid afdelingstijdschr.
De heer Willy Depouillon
Ringstraat 16
9200 Grembergen
T. 052 / 21 48 51
wdepouillon@telenet.be
Bestuurslid perscontacten
De heer Harold Van De Perre
Oud Klooster 50
9200 Sint-Gillis-Dendermonde
T. 052 / 21 47 70
Bestuurslid
De heer Bart Nobels
Broekkantstraat 99
9200 Baasrode
T. 0498 / 63 93 71
b.nobels@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Martine Derveaux
Ridderstraat 17
9200 Dendermonde
T. 0479624729
derveaux.m@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Lieve Willems
Emanuel Hielstraat 38
9200 Sint-Gillis-Dendermonde
T. 0476537783
lievewillems@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Marieken Pée
Oud Klooster 50
9200 Sint-Gillis-Dendermonde
T. 052 / 21 47 70
harold.vandeperre@skynet.be
Medew. Davidsfonds Academie
De heer Maurits De Decker
Kouterlaan 13
9200 Grembergen
T. 052 / 21 71 23
maurits.de.decker@telenet.be
Beheerder website, Bestuurslid (gewest)