logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


St.-Niklaas [Waasland]


De heer Jo Vaerewyck
Kardinaal Cardijnlaan 42
9100 Sint-Niklaas
T. 0471645845
jo.vaerewyck@telenet.be
Voorzitter, Bestuurslid afdelingstijdschr., Wijkmedewerker
De heer Dirk Vergult
Grote Heimelinkstraat 174
9100 Sint-Niklaas
T. 037762951
T. 0496038160
dirk.vergult@telenet.be
Secretaris, Penningmeester, Afgevaardigde cult. raad, Ondervoorzitter
Mevrouw Monique Meersman
T. 037762951
T. 0479712346
monique.meersman@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging, Bestuurslid boekenbedeling, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Noël Colpaert
Kuiperstraat 35
9100 Sint-Niklaas
T. 037775472
noel.colpaert@telenet.be
Bestuurslid afdelingstijdschr., Bestuurslid
Mevrouw Bie Alderweireldt
Kuiperstraat 35
9100 Sint-Niklaas
T. 037775472
bie.alderweireldt@gmail.com
Bestuurslid afdelingstijdschr.
De heer Jozef Janssens
Gasmeterstraat 76
9100 Sint-Niklaas
T. 037769760
T. 0491735215
jefjans@skynet.be
Bestuurslid afdelingstijdschr.
De heer Christiaan De Beer
Gustaaf De Ridderstraat 55
9100 Sint-Niklaas
T. 037760200
chris.debeer@just.fgov.be
Bestuurslid, Consulent, Voorzitter (provincie), Lid Nationaal Bestuur
De heer Jos Thys
Schongaustraat 19
9100 Sint-Niklaas
T. 037779289
jos.thys3@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Ria Grandsard
Schongaustraat 19
9100 Sint-Niklaas
T. 037779289
ria.grandsard@telenet.be
Bestuurslid
De heer Roland De Meerleer
Kazernestraat 31
9100 Sint-Niklaas
T. 032960523
r.demeerleer@telenet.be
Bestuurslid, Werking taal en lezen
Mevrouw Chris Korte
Kazernestraat 31
9100 Sint-Niklaas
T. 032960523
korte.chris@hotmail.com
Bestuurslid, Werking taal en lezen
De heer Eddy De Clercq
Hortensiastraat 1
9100 Sint-Niklaas
edcl58@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Jan Bosteels
Beneluxstraat 37
9100 Sint-Niklaas
T. 037768910
jan.bosteels-vael@scarlet.be
Wijkmedewerker
De heer Raymond Bocklandt
Grote Markt 27 Bus 9
9100 Sint-Niklaas
Wijkmedewerker
De heer Lieven Dehandschutter
Mercatorstraat 182
9100 Sint-Niklaas
T. 037651582
lieven.dehandschutter@skynet.be
lieven.dehandschutter@sint-n
Wijkmedewerker
De heer Dirk Adriaenssens
Prinses Jos.-Charlotteln 44
9100 Sint-Niklaas
dirk.adriaenssens@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Willy Van Mele
Drielindenstraat 2
9170 Sint-Gillis-Waas
T. 037705593
T. 0474782734
willyvanmele@hotmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Rita Vergult
Kuiperstraat 24
9100 Sint-Niklaas
T. 037771610
r.vergult@live.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Rita Meireleire
Kokkelbeekstraat 13
9100 Sint-Niklaas
T. 037760883
Wijkmedewerker
De heer Koen Rumes
Van Havermaetstraat 51
9100 Sint-Niklaas
T. 032960876
koen.rumes@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Magda D'Hauwe
Zeildoekstraat 37
9100 Sint-Niklaas
T. 037775309
mark_vandevelde@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Stefan Vercauteren
Watermolenstraat 33
9111 Belsele
T. 037779653
vercauteren.s@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Goeleke De Wit
Brandstraat 17
9140 Temse
T. 037662133
geert.deer@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Rudi Henne
Bellestraat 98
9100 Sint-Niklaas
T. 037766902
rudi.henne@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Leen De Brucker
Hoge Bokstraat 7B
9111 Belsele
T. 037666084
tom.heirweg@gmail.com
Wijkmedewerker
De heer Luc Meersman
Houten Schoen 16
9100 Sint-Niklaas
T. 037763341
meersmanl@yahoo.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Trees Vlaeminck
Mgr. Stillemansstraat 41
9100 Sint-Niklaas
T. 037770769
Wijkmedewerker
De heer Leo De Meulenaer
Berkenlaan 27
9100 Sint-Niklaas
T. 037766623
leodemeulenaer@yahoo.com
Erevoorzitter, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Anny Van Damme
Berkenlaan 27
9100 Sint-Niklaas
T. 037766623
leodemeulenaer@yahoo.com
Medew. Davidsfonds Academie
De heer Kris Vergult
Begijnenstraat 132
9100 Sint-Niklaas
T. 037780188
kris.vergult@telenet.be
Beheerder website