logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Doornpanne [Westhoek]


De heer Paul Rosseel
Galloperstraat 25
8670 Koksijde
T. 058516530
T. 058516530
prosseel@telenet.be
Voorzitter
De heer Jacques Bauwens
Vuurkruisenlaan 14
8670 Koksijde
T. 058/51 36 00
jem.bauwens@gmail.com
Secretaris, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Michel Penel
Strandlaan 131 0201
8670 Koksijde
T. 0474828399
michel.penel@telenet.be
Penningmeester
De heer Herman Vanheste
Witte Burg 78
8670 Oostduinkerke
T. 058/51.38.87
T. 058/31.16.14
herman.vanheste@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging, Ondervoorzitter, Onder-voorzitter (gewest)
De heer Roger Van der Mieren
Prof Blanchardlaan 28 Bus 101
8670 Koksijde
T. 058314460
T. 0471597393
vdm.roger1@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging
De heer Erik Devos
Pylyserlaan 42
8670 Koksijde
T. 058/51 40 81
devoserik@telenet.be
Bestuurslid public relations
De heer Lieven Dehaene
Jan Van Looylaan 4
8670 Koksijde
T. 058/51 57 76
T. 0478795113
livinus.dehaene@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Greta Leye
Veurnestraat 4
8670 Koksijde
T. 0498/46 13 39
leyegreta@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Annemie Schelfaut
Leopold II Laan 107
8670 Oostduinkerke
T. 058/52 27 83
amschelfaut@gmail.com
Bestuurslid
De heer Johan Termote
Veurnekeiweg 9
8670 Wulpen
T. 058233108
T. 0476212126
johan_termote@hotmail.com
Bestuurslid, Werking geschiedenis
Mevrouw Bieke Bouquillon
Tulpendreef 16
8670 Oostduinkerke
T. 058/51 58 57
bieke1950@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Hans Devos
Witte Burg 90
8670 Oostduinkerke
T. 058/51 23 33
hans.devos@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Lieve Cornette
Polderstraat 113
8670 Oostduinkerke
T. 058/51 17 36
cornette.lieve@telenet.be
Bestuurslid
De heer Willem De Craen
Astridlaan 1
8670 Oostduinkerke
T. 058/51 77 12
T. 0477182915
willem.de.craen@proximus.be
Bestuurslid
De heer Jozef Devos
Golflaan 8
8670 Oostduinkerke
T. 058/51 23 33
jo.thuis@telenet.be
jodevos@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Greet Verhaeghe
Molenwal 16
8670 Oostduinkerke
T. 058/52 23 84
greet.verhaeghe@scarlet.be
Bestuurslid
De heer Jacques Verhelst
Ter Duinenwijk 13
8670 Oostduinkerke
T. 058/52 31 99
jacques.verhelst@gmail.com
Beheerder website