logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


De Panne-Adinkerke [Westhoek]


De heer Jaak De Muelenaere
Zeelaan 113 Bus 501
8660 De Panne
T. 058623775
T. 0468276694
jaak.de.muelenaere@telenet.be
jaak@mkso.be
Voorzitter, Bestuurslid programmatie, Bestuurslid ledenbeweging
De heer Herman Calcoen
Egelantierlaan 8
8660 De Panne
T. 058413080
hermancalcoen@hotmail.com
Secretaris, Bestuurslid programmatie, Bestuurslid public relations, Beheerder website
Mevrouw Anny Hoedt
Kasteelstraat 25
8660 De Panne
T. 058411281
anny.hoedt@skynet.be
Penningmeester, Bestuurslid ledenbeweging, Afgevaardigde cult. raad
De heer Hein Vanden Bulcke
Achterveld 15
8660 Adinkerke
T. 058412297
hein.vdb@proximus.be
Bestuurslid programmatie
Mevrouw Cecilia Roux
Visserslaan 35
8660 De Panne
T. 058411945
ceciliaroux@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Helena De Muelenaere
Duinenstraat 12
8660 De Panne
T. 058410352
T. 0472983837
Helena.De.Muelenaere@telenet.be
Bestuurslid
De heer Janic Blanckaert
Hendrik Consciencelaan 8 0501
8660 De Panne
T. 058623606
janic.blanckaert@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Rita Joseph
Duinhoekstraat 14
8660 De Panne
T. 058420921
T. 0497992839
joseph_rita@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Annick Arnouts
Meeuwenlaan 12 001
8660 De Panne
T. 0497863291
annick.arnouts@telenet.be
Bestuurslid
De heer Hugo Devos
Ambachtstraat 77
8660 De Panne
T. 058412805
hugodevos@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Christiane Blomme
Bortierlaan 1 Bus 03
8660 De Panne
T. 058412058
mylle.blomme@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Antoine Demeester
Bosduiflaan 9
8660 De Panne
T. 058421328
antoine.demeester@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Christiane Verstraete
Koninginnelaan 52
8660 De Panne
T. 058412437
robert.a.declerck@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Willy Millecam
Zeelaan 138 6
8660 De Panne
T. 058413417
willy.millecam2@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Philippe Delacauw
Driedistelweg 16
8660 De Panne
T. 058415922
T. 058421880
philippe.delacauw@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Jacques De Backer
Veurnestraat 75
8660 De Panne
T. 058411202
T. 0478841247
jacquesdebacker@live.be
Wijkmedewerker
De heer Guido Calcoen
Westhoeklaan 72
8660 De Panne
T. 058414088
gcalcoen@hotmail.com
Lid dagelijks bestuur afdeling