logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Koolskamp [Molenland]


Mevrouw Anja Pardoel
Laagstraat 18
8851 Koolskamp
T. 051744646
T. 0476552733
anjapardoel@skynet.be
Voorzitter
De heer Jan Gadeyne
Lichterveldsestraat 66
8851 Koolskamp
T. 051746541
T. 0494169528
jan.gadeyne@gmail.com
jan.gadeyne@gmail.com
Secretaris, Bestuurslid programmatie, Bestuurslid ledenbeweging, Bestuurslid public relations, Bestuurslid perscontacten, Werking geschiedenis, Beheerder website
De heer Johny Vincke
Lichterveldsestraat 14
8851 Koolskamp
T. 051748949
T. 0473433633
jhony.vincke@skynet.be
Penningmeester
Mevrouw Marie-Claire Chiers
Lichterveldsestraat 98
8851 Koolskamp
T. 051744085
claire-chiers@telenet.be
Bestuurslid
De heer Hendrik Duyck
Zwevezeelsestraat 54
8851 Koolskamp
T. 051747954
hendrikduyck@gmail.com
Bestuurslid
De heer Hans Desmet
Steenstraat 16
8851 Koolskamp
T. 051746685
hads@skynet.be
Bestuurslid
De heer Krist Soenen
Kloosterstraat 9
8851 Koolskamp
T. 051746530
T. 0478802163
k.soenens@ardooie.be
Bestuurslid
De heer Bart Ollivier
Lichterveldsestraat 68
8851 Koolskamp
T. 051748543
T. 0476988728
bart-ollivier@telenet.be
Bestuurslid
De heer Kurt Vantomme
Sprietstraat 18
8850 Ardooie
T. 051747244
kurt.vanthomme@telenet.be
Bestuurslid
De heer Kris Defour
Bakkerijstraat 2 2.02
8830 Hooglede
T. 0475725235
kris.defour@skynet.be
Bestuurslid
De heer Robrecht Sarrazyn
Kloosterstraat 18
8851 Koolskamp
T. 051727909
T. 0497440193
robrecht.sarrazyn@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Jan Bossuyt
Tieltsestraat 4A
8851 Koolskamp
T. 051746417
bossuyt.jan@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Karoline Devriese
Hondsklinkstraat 7
8851 Koolskamp
T. 0485916621
bruno.callens10@telenet.be
Ondervoorzitter