logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Aarsele-Kanegem [Molenland]


De heer Ludwig Ombregt
Kanegemstraat 170
8700 Kanegem
T. 051689160
ludwig@ombregt.be
info@ombregt.be
Mevrouw Magda Verstraete
Kanegemstraat 185
8700 Kanegem
T. 0479895518
T. 051688401
magda.verstraete@molenland.be
De heer Jan De Zutter
Kanegemdorp 22 Bus 1
8700 Kanegem
T. 051688828
jan.dezutter@portima.be
Mevrouw Katrien De Roo
T. 051/68.93.09
T. 0486/37.73.67
katrien.de.roo@umail.be
Chris Blancquaert
Vinktsebinnenweg 6
8700 Kanegem
T. 0486377367
T. 051689309
chris@umail.be
De heer Christian Clepkens
Jules Van Ooststraat 24
8700 Aarsele
T. 051633668
chrisclepkens@skynet.be
Voorzitter
De heer Ivan Van Cauwenberghe
Hogenhovestraat 81
8700 Aarsele
T. 051727923
T. 0479833832
ivan.van.cauwenberghe@telenet.be
Secretaris, Bestuurslid (gewest)
De heer Walter Van Keirsbulck
Jules Van Ooststraat 17
8700 Aarsele
T. 051633091
T. 0495511752
walter.van.keirsbulck@telenet.be
Penningmeester, Bestuurslid (gewest)
De heer Guido Verstrynge
Haantjesstraat 38
8700 Aarsele
T. 051634146
guido.verstrynge@gmail.com
Bestuurslid, Erevoorzitter
De heer Joseph Arnout
Pastorijstraat 9
8700 Aarsele
T. 051633286
T. 0478261466
joseph.arnout@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Viviane Gelaude
Jules Van Ooststraat 48
8700 Aarsele
T. 0496406783
vigelaude@yahoo.com
Bestuurslid
Mevrouw Berdien Van Damme
Aarselestraat 49C
8700 Aarsele
T. 051625897
pjdenolf@yahoo.com
Bestuurslid
Mevrouw katrien De Roo
Vinktsebinnenweg 6
8700 Kanegem
T. 0474786186
T. 051689309
katrien.de.roo@umail.be
Bestuurslid