logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Ledegem [Mandelstreek]


De heer Philip Baert
Fabriekslaan 40
8880 Ledegem
T. 056 50 35 70
T. 0475 25 54 54
info@appek.be
philip@appek.be
Voorzitter
De heer Nico Delannoy
Roeselarestraat 61
8880 Rollegem Kapelle
T. 056506201
T. 0473755835
delannoy.nico@skynet.be
Secretaris
Mevrouw Trees Peene
Stationsstraat 144
8880 Ledegem
T. 056509319
T. 0494367743
trees.peene@telenet.be
Penningmeester
Mevrouw Hannelore Delva
Rollegemstraat 193B
8880 Ledegem
T. 056506059
hannelore.delva@skynet.be
Bestuurslid public relations
De heer Luc Vandevelde
Ter Hulst 6
8880 Ledegem
T. 056502728
T. 0479411968
luvahulst@skynet.be
Afgevaardigde cult. raad, Ondervoorzitter, Beheerder website
De heer Michael Vandeputte-Debaes
Rollegemstraat 59
8880 Ledegem
T. 056504101
T. 0473976566
michael@renofort.be
Bestuurslid perscontacten
Mevrouw Lieve Wallays
Kortwagenstraat 79
8880 Ledegem
T. 056509124
T. 0472666625
lieve.wallays@skynet.be
Bestuurslid
De heer L Vandermersch
Knokstraat 14
8880 Rollegem Kapelle
T. 056501646
T. 0474441201
lievenvandermersch@skynet.be
Bestuurslid
De heer Pol Cokelaere
Kortwagenstraat 67B
8880 Ledegem
T. 056502248
T. 0496566061
pol.cokelaere@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Frida Vanhaecke
Rollegemstraat 239
8880 Rollegem Kapelle
T. 056190975
T. 0468224508
devos-vanhaecke@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Carine Deleye
Nijverheidslaan 13
8880 Ledegem
T. 056504460
drukespace@skynet.be
Bestuurslid
De heer Bert Ollivier
Fabriekslaan 43
8880 Ledegem
T. 0473937406
tinewylin@hotmail.com;ollevierbert@hotmail.com
ollevierbert@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Bert Cokelaere
Papestraat 13
8880 Ledegem
T. 0473970140
marjoleindelva@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Eline Sintobin
Rollegemstraat 186
8880 Ledegem
T. 056506185
T. 0483683633
stijn.degraer@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Sylvie Deboel
Stationsstraat 119
8880 Ledegem
T. 0477139660
emmanuel.koeke@telenet.be
Bestuurslid
De heer Wilfried Tanghe
Rollegemstraat 65
8880 Ledegem
T. 056509135
wilfried.tanghe@regira.biz
Werking geschiedenis, Bestuurslid werking kunst
Mevrouw Lena Amery
T. 056/50 91 35
T. 0477/50 07 59
wilfried.tanghe@regira.biz
Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Marjolein Delva
Papestraat 13
8880 Ledegem
T. 0473970140
marjoleindelva@gmail.com
Losse medewerker met Forum