logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Beernem/Sint-Joris [Land van Gruuthuse]


De heer Marc Teerlinck
Akkerstraat 8
8730 Beernem
T. 050780730
T. 0478473842
marc.teerlinck@telenet.be
Voorzitter, Bestuurslid programmatie, Bestuurslid afdelingstijdschr., Werking taal en lezen
De heer Patrick Brouckaert
Burg. Claeysstraat 25
8730 Beernem
T. 050 789 652
patrickbrouckaert@hotmail.com
Secretaris, Bestuurslid programmatie, Beheerder website
De heer Marc Strubbe
Burg. Claeysstraat 15
8730 Beernem
T. 050789759
T. 0497787353
marc.strubbe1@telenet.be
Penningmeester, Bestuurslid boekenbedeling
De heer Geert Gruyaert
Essenstraat 6
8730 Beernem
T. 050781203
T. 0485600611
geert.gruyaert@gmail.com
Bestuurslid programmatie, Bestuurslid ledenbeweging
Mevrouw Anna Noteboom
Weldadigheidstraat 5
8730 Beernem
T. 050789299
T. 0497328605
aclays.noteboom@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging
Mevrouw Christine Stroobandt
Hubert d'Ydewallestraat 60
8730 Beernem
T. 050789028
T. 0486581087
christine.stroobandt@skynet.be
Bestuurslid public relations, Afgevaardigde beheer bibl., Bestuurslid perscontacten, Bestuurslid werking kunst
Mevrouw Jacqueline Creytens
Hubert d'Ydewallestraat 2 B201
8730 Beernem
T. 050789688
T. 0472987497
jacqueline.creytens@telenet.be
Afgevaardigde cult. raad, Ondervoorzitter
De heer José Depypere
Spinstersstraat 5
8730 Beernem
T. 050780588
T. 0472339207
josedepypere@telenet.be
Bestuurslid
De heer Paul De Kesel
Kauter 10
8730 Sint-Joris
T. 050781144
T. 0498143914
dekeselbruggeman@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Marie-Anne Devreese
Bloemendalestraat 132
8730 Beernem
T. 050790266
marie.anne.devreese@live.be
Bestuurslid
De heer Jan Schmidt
Bloemendalestraat 138
8730 Beernem
T. 050789760
janschmidt@outlook.be
Bestuurslid
De heer Stefaan Vlaemynck
Meerbergstraat 9
8730 Beernem
T. 050791461
s.vlaemynck@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Christine Teerlinck
Reigerlostraat 51
8730 Beernem
T. 050789100
charle.vanrie@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer L Verschuere
Reigerlostraat 19
8730 Beernem
T. 050789098
lverschuere@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Geert Michiels
Hubert d'Ydewallestraat 20
8730 Beernem
T. 050780992
T. 0495516929
geertmichiels@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Gilbert Traen
Hommels 17
8730 Beernem
T. 050791597
gilbert.traen@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Hanna Wiesner
Burg. Claeysstraat 16
8730 Beernem
T. 050 789 570
ignaas.hanna16@gmail.com
Werking geschiedenis