logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Veldegem [Hout-en Polderland]


De heer Filip Maenhout
Koning Albertstraat 59
8210 Veldegem
T. 050280833
filip.maenhout@skynet.be
Voorzitter
De heer André Vanhevel
Belledreef 4
8210 Veldegem
T. 050277873
andre.vanhevel@telenet.be
Secretaris
De heer Johan Vulsteke
Koningin Astridstraat 93B
8210 Veldegem
T. 050276352
T. 0494564951
johan.vulsteke@gmail.com
Penningmeester
Mevrouw Nadine Osselaere
Burg. Jos. Lievensstraat 12
8210 Zedelgem
nadineosselaere@scarlet.be
Bestuurslid programmatie, Bestuurslid ledenbeweging
De heer Bart Madou
Doornlaan 8
8210 Zedelgem
T. 0498735873
bart.madou@telenet.be
Bestuurslid programmatie, Bestuurslid ledenbeweging
De heer Wilfried Allemeersch
Koning Albertstraat 117
8210 Veldegem
T. 050548174
wilfried.rita@telenet.be
Bestuurslid, Beheerder website
De heer Jef Bogaert
Koning Albertstraat 125
8210 Veldegem
T. 050277588
jozef.bogaert@pandora.be
Bestuurslid
Mevrouw Nadine Nayaert
Koningin Astridstraat 72
8210 Veldegem
T. 050279442
nadinenaeyaertvda@skynet.be
Bestuurslid
De heer Geert Monserez
Kraaiennest 4
8210 Veldegem
T. 050280425
geert.monserez@telenet.be
Bestuurslid
De heer Gilbert Dewanckele
Ruddervoordsestraat 179
8210 Veldegem
T. 050280573
gilbert.dewanckele@skynet.be
Bestuurslid
De heer Dirk Vanden Berghe
Rembertstraat 85
8210 Veldegem
dirk@acoppin.be
Bestuurslid
Mevrouw Marleen Devos
Bermstraat 5
8820 Torhout
T. 0468207634
marleenpaula@gmail.com
Bestuurslid