logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


De Haan [Hout-en Polderland]


De heer Wilfried Saelens
Nieuwe Steenweg 203
8420 De Haan
T. 059235298
T. 0496692187
wilfried.saelens1@telenet.be
de-haan@davidsfonds.net
Voorzitter, Werking geschiedenis
Mevrouw Marleen Dauw
Pallieterlaan 8
8420 De Haan
T. 059237378
marleen.dauw@skynet.be
Secretaris, Beheerder website
De heer Victor Claeys
Grotestraat 123A
8421 Vlissegem
T. 059236113
T. 0476939850
claeys.victor@skynet.be
Penningmeester
Mevrouw Arlette Vanmassenhove
Peter Benoitlaan 16
8420 De Haan
T. 059234124
T. 0474841189
arlette.vanmassenhove@gmail.com
Bestuurslid ledenbeweging, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Brigitte Baeten
Maria-Hendrikalaan 1
8420 De Haan
T. 059233895
Brigitte.hochs@telenet.be
Bestuurslid
De heer Jaak Bossuyt
Henri Pitterylaan 12
8420 De Haan
T. 059233602
Bestuurslid
Mevrouw Genevieve Costers
Driftweg 7
8420 De Haan
T. 059233545
T. 0479838850
apotheekcosters@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Carine Vansteenkiste
Pieter Paul Rubenslaan 30
8421 Vlissegem
T. 059235907
philipvansteenkiste@skynet.be
Bestuurslid
De heer Karel Vanackere
Grotestraat 11
8420 De Haan
T. 059236202
T. 0494514284
karel.vanackere@scarlet.be
Bestuurslid
De heer Nestor Maene
Vogelzanglaan 6
8420 De Haan
T. 059235872
T. 0476067680
Bestuurslid
De heer Johan Vanderghote
Uilenspiegellaan 15
8420 De Haan
T. 0494482603
T. 059237696
johan.vanderghote@gmail.com
Bestuurslid
De heer Robert Casteleyn
Ringlaan-Zuid 172 Bus 102
8420 De Haan
T. 059508903
bob.casteleyn@skynet.be
Erevoorzitter
De heer Germain Monteyne
St.Sebastiaanlaan 4
8420 Wenduine
T. 050414815
Losse medewerker met Forum
De heer Danny Van Moerbeke
Pallieterlaan 8
8420 De Haan
T. 059237378
marleen.dauw@skynet.be
Losse medewerker (zonder Forum)