logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Moorsele [Groeningeland]


De heer Dirk Lust
Tulpenlaan 5
8560 Moorsele
T. 056500533
lust.desmet@skynet.be
Voorzitter, Bestuurslid
Mevrouw Nadine Vanhee
Rozenstraat 89
8560 Moorsele
T. 056418530
T. 0486283193
nadine.vanhee@scarlet.be
Secretaris, Penningmeester, Bestuurslid ledenbeweging
De heer Noel Stockman
Overheulestraat 56
8560 Moorsele
T. 056410388
n.stockman@scarlet.be
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid
Mevrouw Mieke Baes
Noordkouter 52
8560 Wevelgem
T. 056413557
miekebaes@telenet.be
Bestuurslid
De heer Jozef Depuydt
Ieperstraat 73
8560 Moorsele
T. 056413134
jozef.depuydt@telenet.be
Bestuurslid
De heer Geert Hillewaere
Overheulestraat 92
8560 Moorsele
T. 056426876
klaarengeert@telenet.be
Bestuurslid
De heer Etienne Kimpe
Olmenlaan 38
8560 Moorsele
T. 056413965
etienne.kimpe@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Claudette Desmet
Tulpenlaan 5
8560 Moorsele
T. 056500533
lust.desmet@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Lieve Vanoverberghe
Warandestraat 134
8560 Moorsele
T. 056443198
T. 0496264203
geert.lust1@telenet.be
Bestuurslid
De heer Ansfried vande Kerckhove
Oude Tramweg 46
8560 Moorsele
T. 056500787
T. 0475571156
ansfried@outlook.com
Bestuurslid
De heer Eric Vanhee
Hofbos 60
8560 Wevelgem
T. 056419019
T. 0477418669
ericvanhee@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Annie Declerck
Overheulestraat 8
8560 Moorsele
T. 056413803
anniedeclerck8560@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Herlinde Vanoverberghe
Kafhoek 21
8560 Moorsele
T. 056403728
dikanesh@telenet.be
Bestuurslid
De heer Rik Lambrecht
Ter Kassei 34
8560 Moorsele
T. 056400131
T. 0478757123
rik@moorsele.be
Bestuurslid
Mevrouw Lynn Soetaert
Wittemolenstraat 162
8560 Moorsele
T. 056410178
T. 0475502326
soetaertlynn@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Marieke Steen
Meerlaanstraat 43B
8560 Moorsele
T. 056505970
T. 0479212840
mariekesteen@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Luc Accou
Rozenstraat 89
8560 Moorsele
T. 056418530
T. 0486283193
luc.accou@scarlet.be
Beheerder website