logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Gullegem [Groeningeland]


De heer Antoon Parein
Schuttershoflaan 27
8560 Gullegem
T. 056413499
antoon.parein@telenet.be
Voorzitter
De heer Mark Gheysen
Peperstraat 22
8560 Gullegem
T. 056415136
mark.gheysen@telenet.be
mark.gheysen@gmail.com
Secretaris, Penningmeester, Bestuurslid ledenbeweging, Beheerder website, Bestuurslid (gewest)
Mevrouw Chris Bossuyt
Schuttershoflaan 68A
8560 Gullegem
T. 056360075
chris.bossuyt1@telenet.be
Bestuurslid programmatie
Mevrouw Chris Verdure
T. 056412312
T. 0497495727
chris.verdure@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Lut Decoene
Daalstraat 2
8560 Gullegem
lutdecoene@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Greet Cattebeke
Poststraat 39
8560 Gullegem
T. 056410222
p.gheysen1@telenet.be
Bestuurslid
De heer Renaat Monteyne
Bissegemstraat 80
8560 Gullegem
T. 056/41 43 29
Bestuurslid
De heer Geert Depamelaere
Kerselarenlaan 5
8560 Gullegem
depamelaere.geert@skynet.be
Bestuurslid
De heer Rik Devriendt
Dreef Ter Winkel 10
8560 Gullegem
T. 056403643
rik.devriendt@telenet.be
Bestuurslid
De heer Jan Debuyck
Plaatsweg 58
8560 Gullegem
arch@debuyck.be
Bestuurslid
Mevrouw Elyane Demeersseman
Driemasten 18
8560 Gullegem
marc.vandevelde@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Rosa Seys
St.Amandusdreef 20
8560 Gullegem
T. 056414155
ponseele.seys@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Ghislaine Bridelance
Oude Ieperstraat 45
8560 Gullegem
ghislaine.bridelance@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Lutgart Wittevrongel
Vlaskapelstraat 20
8560 Gullegem
lutgart.wittevrongel@telenet.be
Bestuurslid