logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Anzegem [Gaverland]


Mevrouw Els Derijcke
Varent 10
8581 Kerkhove
T. 055310112
els.derijcke@gmail.com
Voorzitter, Bestuurslid public relations
Mevrouw Ilse Gevaert
Grote Leiestraat 135
8570 Anzegem
T. 0478971342
gevaert_ilse@hotmail.com
Secretaris, Penningmeester, Werking taal en lezen
Mevrouw Mia Vangheluwe
Landergemstraat 33A
8570 Anzegem
T. 056689156
mievanpaul@gmail.com
Bestuurslid ledenbeweging, Bestuurslid boekenbedeling, Penningmeester (gewest)
Mevrouw Petra Depraetere
Oudstrijdersstraat 8 Bus 0303
8570 Anzegem
T. 056443378
T. 0478503022
depraetere.petra@telenet.be
depraetere.petra@telenet.be
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid
De heer Rik Colman
Kerkstraat 24
8570 Anzegem
T. 056689579
rik.colman@scarlet.be
Bestuurslid
Mevrouw Carine Naessens
Schaagstraat 4
8570 Anzegem
T. 056689055
T. 0487854615
naessensc@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Christine Follet
Steenbrugmolenstraat 17
8570 Anzegem
T. 056680897
e.vdbroecke@skynet.be
Bestuurslid
De heer Tom Ampe
Statiestraat 18
8570 Anzegem
T. 056689628
tomampe@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Bernard Cosaert
Lindestraat 2
8573 Tiegem
T. 056680318
bernard.cosaert1@telenet.be
Bestuurslid
De heer Stefan Deseyn
Klokketuin 40
8570 Anzegem
T. 056687522
martine.deweer@skynet.be
stefan.deseyn@skynet.be
Bestuurslid
De heer Danny Dewaele
Bassegembosstraat 3
8573 Tiegem
T. 056681365
Bestuurslid
Mevrouw Chantal Demeulemeester
Bassegembosstraat 3
8573 Tiegem
T. 056681365
Bestuurslid
Mevrouw Kris Vanhoutte
Bouvelostraat 8
8570 Gijzelbrechtegem
T. 056687573
T. 0494567178
geert.tempelaere2@telenet.be
Bestuurslid
De heer Geert Tempelaere
Bouvelostraat 8
8570 Gijzelbrechtegem
T. 056687573
T. 0494567178
geert.tempelaere2@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Sofie Minjauw
Statiestraat 3
8570 Anzegem
T. 056681206
T. 0484963294
sofie.minjauw@skynet.be
Bestuurslid, Werking taal en lezen
De heer Kristof Lagaert
Wolvenstraat 27 Bus 4
9620 Strijpen
T. 0485300481
kristof.lagaert@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Lieve Deseyn
Vlamingstraat 7
8570 Anzegem
T. 056680702
T. 0472720586
lievedeseyn@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Frieda Maes
Berglaan 48
8570 Anzegem
T. 056689617
depourcq.maes@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Stephan Titeca
Klokketuin 78
8570 Anzegem
T. 056689029
stephan.titeca@outlook.com
Erevoorzitter
De heer Paul Verleyen
Landergemstraat 33 Bus A
8570 Anzegem
T. 056689156
paul.verleyen1@telenet.be
mievanpaul@gmail.com
Ondervoorzitter, Voorzitter (gewest)
De heer Erik Van den Broecke
Steenbrugmolenstraat 17
8570 Anzegem
T. 056680897
e.vdbroecke@skynet.be
Ondervoorzitter, Werking geschiedenis, Beheerder website
Mevrouw Mieke Naessens
Aststraat 5
8790 Waregem
Werking taal en lezen
De heer Pieter Vansteenbrugge
Buyckstraat 66
8570 Anzegem
T. 056680368
T. 0476491847
pietervansteenbruggeworld@hotmail.com
Bestuurslid werking kunst
De heer Erik Depraetere
Kerkdreef 2 0203
8570 Anzegem
T. 056689054
depraetere.erik@skynet.be
Losse medewerker met Forum
De heer Marc Mahieu
Meersstraat 80 Bus 13
8790 Waregem
T. 056192502
T. 0472590269
mahieu.marc@telenet.be
Losse medewerker met Forum