logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Nieuws | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Dilsen-Stokkem [Maasland]


Mevrouw May Deprouw
Dr. Lenstralaan 18
3650 Dilsen-Stokkem
T. 089622872
jovos@skynet.be
Voorzitter, Afgevaardigde cult. raad
Mevrouw Eliane Moors
Oude Brugstraat 10
3650 Dilsen
T. 089792600
T. 0473490987
eliane_moors@yahoo.com
Secretaris
Mevrouw Anne-Marie Luyten
Koppelstraat 52
3650 Dilsen-Stokkem
T. 089754001
T. 0495276965
jeanarits@euphonynet.be
Penningmeester, Bestuurslid
Mevrouw Liliane Louwette
Rode-Kruisstraat 36
3650 Stokkem
liliane.louwette@zol.be
liliane.louwette@zol.be
Bestuurslid ledenbeweging
De heer Jean-Hubert Hoeven
Nachtegaallaan 75
3650 Rotem
T. 089865382
T. 089563209
jh.hoeven@telenet.be
Bestuurslid perscontacten, Werking geschiedenis
De heer Guy Jans
Kempenstraat 30
3650 Rotem
T. 089757642
guyjans@skynet.be
guyjans@skynet.be
Bestuurslid perscontacten, Werking geschiedenis
De heer Arnold Jacobs
Ritserstraat 62
3650 Dilsen
T. 089792161
arnold.jacobs@pandora.be
Bestuurslid
Mevrouw Ghislaine Van De Boel
Stationsstraat 39
3650 Elen
T. 089564677
ghislaine@bohnen.be
ghislaine@bohnen.be
Ondervoorzitter, Werking taal en lezen
De heer Piet Hendrickx
Koppelstraat 40
3650 Lanklaar
T. 089756088
piet.hendrickx1@telenet.be
Werking taal en lezen
Mevrouw Agnes Schreurs
1 Meilaan 14
3650 Dilsen
T. 089/757393
T. 0474488245
agnesschreurs@hotmail.com
Werking taal en lezen
Mevrouw Margriet Roex
Tugela 2
3650 Stokkem
T. 089755613
margrietroex@gmail.com
margrietroex@gmail.com
Werking geschiedenis
Mevrouw Brigitte Vandeloo
brigitte.vandeloo@gmail.com
Beheerder website