logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Tongeren [Haspengouw]


De heer Patrick Vyvey
de Schaetzengaarde 44
3700 Tongeren
T. 012393876
T. 0498870727
vyvey-reggers@telenet.be
Voorzitter, Werking geschiedenis, Voorzitter (gewest)
Mevrouw Els Vanaeken
Kielenstraat 35 2
3700 Tongeren
T. 0497471907
els.vanaeken@telenet.be
Secretaris, Beheerder website
De heer Bruno Boeykens
Luikersteenweg 108
3700 Tongeren
T. 012394595
T. 0468105467
b.boeykens@telenet.be
Penningmeester
Mevrouw Marleen Gysen
Vrijthof 5 Bus 2
3700 Tongeren
T. 012262859
T. 0479309743
gysenmarleen@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Hilde Herlitska
Koninksemsteenweg 155 Bus 11
3700 Tongeren
T. 012236610
hildeherlitska@hotmail.com
Afgevaardigde cult. raad
De heer Jan Vandersmissen
Bilzersteenweg 196 Bus 12
3700 Tongeren
T. 012217191
T. 0468154909
j.vandersmissen@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Marie-Paule Clerinx
Heukelomdorp 74B
3770 Vroenhoven
T. 012453259
T. 0479341206
mp.clerinx@telenet.be
willy.cortleven@telenet.be
Bestuurslid, Medew. Davidsfonds Academie, Beheerder website
De heer Mark Moermans
Verenigde-Natiënlaan 8
3700 Tongeren
T. 012237801
T. 0486131507
moermansmark@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Kathleen Wielick
Paquaylaan 37
3700 Tongeren
T. 012391572
T. 0497497066
k.wielick@lapperre.be
k.wielick@laperre.be
Bestuurslid
Mevrouw Nadia Roeland
Offelkenstraat 48
3700 Tongeren
T. 012395148
T. 0477303963
roeland.nadia@skynet.be
Bestuurslid
De heer Mark Logtman
St.Truidersteenweg 36 Bus 9
3700 Tongeren
T. 012234372
mark_logtman@skynet.be
Wijkmedewerker