logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Zaventem [Midden-Brabant]


De heer Daniel Nicasie
Hoogstraat 5A Bus 111
1930 Zaventem
T. 023050728
T. 0495779179
daniel.nicasie@skynet.be
Voorzitter, Secretaris
De heer Jef d'Haenens
Vilvoordelaan 93B Bus 002
1930 Zaventem
T. 02/305 08 29
T. 0475/92 70 31
jef.dhaenens@telenet.be
df.zaventem@telenet.be
Penningmeester, Erevoorzitter
De heer Herman Verbeken
Chrysantenlaan 32
1930 Zaventem
T. 02/3053626
herman.verbeken@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging, Afgevaardigde cult. raad
Mevrouw Hilde Van Gool
Jan Schoonjansstraat 15 Bus 304
2800 Mechelen
T. 0497725976
jan.poot@telenet.be
Bestuurslid
De heer Daniël Decoene
J.B. Devlemincklaan 74
1930 Zaventem
T. 027202067
danieldecoene@telenet.be
Bestuurslid
De heer Marcel Pirson
Drossaard Van Ophemlaan 10
1930 Zaventem
T. 023050784
marcel.pirson@telenet.be
Bestuurslid
De heer Guido Symons
Tuinwijkstraat 15
1930 Zaventem
T. 02/305 06 09
guidosymons@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Mia Van Der Elst
Drossaard Van Ophemlaan 13
1930 Zaventem
T. 023055038
mia.van.der.elst@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Godelieve Reyners
Ketelwinning 14
3293 Kaggevinne
T. 013/52 39 21
godelieve.reyners@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Josiane Buckinx
Vlierstraat 9
1930 Zaventem
T. 0472705021
josianebuckinx@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Jean-Pierre Buset
Zonnedallaan 40
1930 Zaventem
T. 027252484
T. 0496273654
jean-pierre.buset@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Marina Van Lombeek
Hector Henneaulaan 38 Bus 1
1930 Zaventem
T. 0478557057
vanlombeek@gmail.com
Bestuurslid
De heer Roger Redant
Marktstraat 17C Bus 6
1930 Zaventem
T. 02/720.79.89
Erevoorzitter
De heer Roger Martens
Molenbergdreef 54
1930 Zaventem
T. 02/305 36 17
roger.martens@telenet.be
Losse medewerker met Forum