logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Ronse [Vlaamse Ardennen]


De heer Paul Carteus
Gustave Royerslaan 134
9600 Ronse
T. 055218086
T. 047603304
paul.carteus@scarlet.be
Voorzitter, Bestuurslid public relations, Bestuurslid afdelingstijdschr., Beheerder website, Lid Nationaal Bestuur
Mevrouw Albine Tibou
Boontjesstraat 68
9600 Ronse
T. 055217313
bert.tibou@gmail.com
Secretaris, Werking taal en lezen, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Christiane Willems
Jan van Nassaustraat 81
9600 Ronse
T. 055217375
T. 0473815638
willemschristiane70@gmail.com
Secretaris, Bestuurslid programmatie, Bestuurslid perscontacten
De heer Lutgard Hantson
Gustave Royerslaan 19
9600 Ronse
T. 055212895
lutgardhantson@gmail.com
lutgard_hantson@hotmail.com
Penningmeester, Bestuurslid ledenbeweging
Mevrouw Fabienne Hantson
Edmond Puissantstraat 21
9600 Ronse
T. 055211742
fabienne.hantson@live.be
Bestuurslid ledenbeweging, Bestuurslid boekenbedeling, Werking taal en lezen
De heer Joris Stockman
J.B. Mouroitplein 1
9600 Ronse
T. 055217861
joris.stockman@scarlet.be
Bestuurslid afdelingstijdschr.
Mevrouw Rita Claus
Hogerlucht 94
9600 Ronse
gazetronse@gmail.com; ritaclaus@hotmail.com
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid, Werking taal en lezen
De heer Raoul Sap
Alphonse Renardlaan 43B
9600 Ronse
T. 055214872
sap-lesenne@telenet.be
Bestuurslid, Ondervoorzitter, Medew. Davidsfonds Academie, Onder-voorzitter (gewest)
De heer Roland Van Coppenolle
Kasteelstraat 40 15
9600 Ronse
T. 055213334
roland.vaco@hotmail.com
Bestuurslid, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Arlette Dekeyser
Kasteelstraat 40 Bus 15
9600 Ronse
T. 055213334
arlettedekeyser1@gmail.com
Bestuurslid, Eresecretaris
De heer Patrick Oufflin
Kegelkaai 10 Bus 1
9600 Ronse
T. 055217541
patrick.oufflin@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Lennie Batjoens
rue Crimont 32
7890 Ellezelles
T. 0473560648
lennie.batjoens@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Luk Decock
Albert Massezstraat 12
9600 Ronse
T. 055216862
luk.decock@telenet.be
Werking taal en lezen
Mevrouw Wendy Van Den Kieboom
Zonnestraat 377 A
9600 Ronse
T. 055608804
T. 0494863634
wendy.vandenkieboom@gmail.com
Werking taal en lezen
De heer Arnie Carette
Edmond Puissantstraat 21
9600 Ronse
arnie.carette@skynet
Werking taal en lezen
De heer Paul Besard
Paillartcamp 9C
9600 Ronse
T. 055212839
paul.besard@telenet.be
Medew. Davidsfonds Academie
De heer Piet Beghin
St.Cornelisstraat 23
9600 Ronse
piet.beghin@telenet.be
Medew. Davidsfonds Academie