logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


St.-Lambrechts-Woluwe [Gewest Brussel]


De heer Michel Meyfroots
Kasteellaan 73 Bus 10
1081 Koekelberg
T. 02/771.46.48
T. 02/739.53.91
mich.meyfroots@skynet.be
Voorzitter, Secretaris, Medew. Davidsfonds Academie, Beheerder website, Voorzitter (gewest)
De heer Bernard Decraemere
Lt. Freddy Wampachstraat 44
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
T. 02/762 77 37
bernard.decraemere@skynet.be
Penningmeester
Mevrouw Edith Verplaetsen
Kasteellaan 73 Bus 10
1081 Koekelberg
T. 02/771.46.48
T. 02/739.53.91
edith.verplaetsen@gmail.com
Bestuurslid public relations, Bestuurslid (gewest)
De heer Jaak Leenknegt
Heydenberglaan 84
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
T. 02/230 50 55
jaak.leenknegt@belga.be
Bestuurslid
De heer Johnny Vandepontseele
Henry Dunantlaan 64 Bus 42
1140 Evere
T. 02/720 67 98
T. 02/210 52 97
wolfram.vdpontseele@gmail.com
Bestuurslid
De heer Albert Soors
R. Schumanlaan 13
1932 Sint-Stevens-Woluwe
T. 02/721 17 87
T. 02/204 35 85
Albert.Soors@Dexia.be
Bestuurslid
Mevrouw Magda Melkebeke
Th. Decuyperstraat 123 Bus 39
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
T. 0473782738
magda.melkebeke@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Denise Brouwers
Geitenbladlaan 21
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
T. 024624509
denise.brouwers@hotmail.com
Ondervoorzitter