logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


St.-Genesius-Rode [Bruegelland]


De heer Jan Decuypere
Hof-ten-Hout 35
1640 Sint-Genesius-Rode
T. 023057533
T. 0475571282
decla@telenet.be
Voorzitter, Bestuurslid ledenbeweging, Afgevaardigde cult. raad, Wijkmedewerker, Medew. Davidsfonds Academie, Bestuurslid (gewest), Penningmeester (provincie), Lid Nationaal Bestuur
De heer Paul Van Roy
Fr. De Greefstraat 51
1652 Alsemberg
T. 02 305 71 95
T. 0486919519
paul.van.roy@pandora.be
Secretaris, Wijkmedewerker, Medew. Davidsfonds Academie, Beheerder website
De heer Johan Depeyper
T. 023804979
T. 0474843687
johan.depeyper@telenet.be
Penningmeester
De heer Johan Depeyper
Bosstraat 102
1640 Sint-Genesius-Rode
T. 023804979
T. 04999171350
johan.depeyper@telenet.be
miastoffels@hotmail.com
Penningmeester
De heer Jos Decuypere
Kerkstraat 35 1
1640 Sint-Genesius-Rode
T. 023809961
jozef.decuypere@gmail.com
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Mevrouw Mija De Greef
Gehuchtstraat 68A Bus B101
1640 Sint-Genesius-Rode
T. 023804939
T. 0478462541
mija.de.greef@telenet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Jef Deschutter
Kerkstraat 92
1640 Sint-Genesius-Rode
T. 023805749
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Mevrouw Suzanne De Rudder
Hof-ten-Berg 7
1640 Sint-Genesius-Rode
T. 023808960
suzanne.de.rudder@telenet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
De heer Paul Joly
Hof-ten-Berg 70A
1640 Sint-Genesius-Rode
T. 023055498
erik.joly@pandora.be
Bestuurslid
De heer Urbain Muylaert
Vroenenbosstraat 65
1653 Dworp
T. 023800267
T. 0488452262
urbainmuylaert@yahoo.com
Bestuurslid, Wijkmedewerker
De heer Chris Van Lil
Bezembinderlaan 6
1640 Sint-Genesius-Rode
T. 023804094
lievedegreef@telenet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Mevrouw Lieve De Greef
Bezembinderlaan 6
1640 Sint-Genesius-Rode
T. 023804094
christiaan.van.lil@telenet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Mevrouw Fanny De Gelas
Eikenbosstraat 42
1640 Sint-Genesius-Rode
T. 023804828
T. 0479375117
fanny.de.gelas@skynet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Mevrouw Emmy Vanhoutteghem
Termeulenstraat 95 2
1640 Sint-Genesius-Rode
T. 023562275
emmy.vanhoutteghem@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw An Decuypere
Leeuwerikenstraat 49 Bus 902
3001 Heverlee
T. 016406468
andecuypere@yahoo.com
Bestuurslid
Mevrouw Hildegard De Geyter
Begoniastraat 13
1640 Sint-Genesius-Rode
T. 023058981
T. 0484960865
hildegard.de.geyter@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Martine Devel
Bosstraat 64
1640 Sint-Genesius-Rode
T. 023806980
martine_devel@hotmail.com
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Mevrouw Kristel De Vos
Veldstraat 21
1750 Sint-Kwintens-Lennik
T. 0475602164
kristeldevos@telenet.be
guy.de.win@oracle.com
Bestuurslid
Mevrouw Anne-Marie Desmet
Geevaertweg 43 C
1640 Sint-Genesius-Rode
T. 023806242
T. 0498150176
d.annemarie@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Godelieve Dewit
Hertenlaan 9
1640 Sint-Genesius-Rode
T. 023808861
T. 0473221270
lieve.dewit9@gmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Philippa Sarsfield-Keily
Dragonderstraat 45
1640 Sint-Genesius-Rode
T. 023584704
T. 0485282258
philippa@sarsfield.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Mia Stoffels
Bosstraat 102
1640 Sint-Genesius-Rode
T. 023804979
T. 04999171350
miastoffels@hotmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Jeannine Mosselmans
Kwadeplasstraat 18
1640 Sint-Genesius-Rode
T. 023810272
Wijkmedewerker
Mevrouw Monique Baes
Fabriekstraat 6
1652 Alsemberg
T. 023802487
moniquebaes@hotmail.com
Wijkmedewerker, Werking taal en lezen, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Marcel Hanssens
Kerkstraat 62
1640 Sint-Genesius-Rode
T. 023804335
marcel_anny@yahoo.com
Erevoorzitter
De heer Willem-Jan Heyvaert
T. 0485105483
willemjan100@gmail.com
Losse medewerker (zonder Forum)