logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Beerse [Taxandria]


De heer Werner Van Den Bogaert
Heibergstraat 50
2340 Beerse
T. 014611761
wernervandenbogaert@skynet.be
Voorzitter, Bestuurslid programmatie, Afgevaardigde beheer bibl., Werking geschiedenis, Bestuurslid werking kunst, Medew. Davidsfonds Academie, Voorzitter (gewest)
Mevrouw Francine Laurijssen
Kempenlaan 22
2340 Beerse
T. 014613756
T. 0486713203
francine.laurijssen@telenet.be
Secretaris, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Herman Lauwers
Dekkersven 1
2350 Vosselaar
T. 014612813
lauwers-herman@base.be
Penningmeester
Mevrouw Veva Raeves
Grotebeekstraat 7
2340 Beerse
T. 014612728
paul.cuynen@telenet.be
Afgevaardigde cult. raad, Bestuurslid, Bestuurslid boekenbedeling
Mevrouw Marleen Baten
Berenlaan 3
2340 Beerse
T. 014612664
vangestelbaten@telenet.be
Afgevaardigde cult. raad, Medew. Davidsfonds Academie, Beheerder website
De heer Jos Boeckx
Busselen 1 Bus 1
2340 Beerse
T. 014613167
T. 014401551
boeckx.jos1@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Hilda Vermeiren
Egelspoelstraat 32
2340 Beerse
T. 014612311
al.hofkens@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Mady Van Merode
Guido Gezellestraat 64
2340 Beerse
T. 014611820
T. 014611971
karel.baeten@telenet.be
Bestuurslid
De heer Bert Willemsens
Aanbeeldstraat 9
2340 Beerse
T. 014614734
T. 0478557539
bert.willemsens1@skynet.be
Bestuurslid
De heer Jan Degreve
Lindenlaan 9
2340 Beerse
T. 0498627032
Wijkmedewerker
De heer Goswin Torfs
Renier Sniedersstraat 4
2340 Beerse
T. 014612786
goswin.torfs@pandora.be
Wijkmedewerker
De heer Jan Nagels
Pastoriestraat 8
2340 Beerse
T. 014611993
Wijkmedewerker, Erevoorzitter
Mevrouw Sonja Geysen
Rouwleegd 32
2340 Beerse
T. 033116103
T. 0497470789
sonjageysen@telenet.be
andrepeeters@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Annemie Proost
Nieuwe dreef 16
2340 Beerse
T. 014616786
aproost@its.jnj.com
Wijkmedewerker
Mevrouw May Geerts
Zomerstraat 22
2340 Beerse
T. 014/61.48.76
Wijkmedewerker
De heer Jack Stoffels
Stekelbaarsstraat 26
2340 Beerse
T. 0478719173
T. 014614465
jackstoffels007@gmail.com
Wijkmedewerker
De heer Theo Sevens
Bisschopslaan 19 Bus 6
2340 Beerse
T. 014620860
anneliesbroekman@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Leo Eyckens
Vrijwilligersstraat 84
2340 Beerse
T. 014613018
leo.eyckens@telenet.be
Bestuurslid boekenbedeling