logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Schilde [Polder en Voorkempen]


De heer Achiel Ossaer
Alf.Van den Sandelaan 51
2970 Schilde
T. 033833903
achiel.ossaer@skynet.be
Voorzitter
De heer Roland Stoffels
Oudebaan 59
2970 Schilde
T. 033834506
T. 0471778428
roland.stoffels@telenet.be
Secretaris
De heer Ivo Vos
Gersblok 8
2970 Schilde
T. 0471894181
T. 0472221739
vos.ivo@hotmail.com
Penningmeester
Mevrouw Sonja D'Haese-Bauwens
Hagedoornlaan 45
2970 Schilde
T. 033850620
T. 0495253294
dhaese.sonja@skynet.be
Bestuurslid ledenbeweging, Wijkmedewerker
Mevrouw Ghislaine De Blende
Blijde Inkomst 10
2970 's Gravenwezel
T. 033832156
gdeblende@myonline.be
Bestuurslid, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Clement Germeys
Pater Nuyenslaan 45
2970 Schilde
T. 033537248
clement.germeys@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Annemie Vergote
Hagedoornlaan 22
2970 Schilde
T. 033832711
Hanslaforce@gmail.com
annemie.vergote@gmail.com
Bestuurslid, Wijkmedewerker
De heer Chris Danneels
van de Wervelaan 43
2970 Schilde
T. 033834065
renee.chris@belgacom.net
Bestuurslid, Wijkmedewerker, Werking geschiedenis, Bestuurslid werking kunst
Mevrouw Frieda Berghmans
Wisselstraat 14
2970 Schilde
T. 033834099
T. 0473538608
frieda.berghmans@telenet.be
Bestuurslid, Beheerder website
Mevrouw Christiane Olbrechts
Prins Boudewijnlaan 47
2970 Schilde
T. 033834609
hendrik.heylen@pandora.be
Bestuurslid, Werking taal en lezen
De heer Paul Verstrepen
Voetbalstraat 4 Bus 2
2110 Wijnegem
T. 033534727
T. 0487192368
paul@nearfield.be
Bestuurslid
De heer Kamiel Vermeiren
Lijsterdreef 12
2970 's Gravenwezel
T. 036589101
kamiel.monique@scarlet.be
Wijkmedewerker
De heer Paul Spaas
Morgenrood 11
2970 's Gravenwezel
T. 036588975
paulspaas@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Jef Jochems
Kasteeldreef 111
2970 Schilde
T. 033536393
elsjochems@hotmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Gerda Adriaensen
Goudbloemlaan 5
2970 Schilde
T. 033538299
adriaensen.gerda@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Walter Somers
Kempischveldweg 91
2970 Schilde
T. 033831920
wp.somers@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Erik Caestecker
Petrus Bogaertslaan 29 Bus 3
2970 Schilde
T. 033833618
erik.caestecker@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Helena Scholiers
Hendrik Consciencestraat 15
2970 Schilde
T. 033841068
leen.scholiers@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Marc Maris
Eugeen Dierckxlaan 12
2970 Schilde
T. 033835551
marcmaris@skynet.be
Wijkmedewerker, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Steven Robberechts
Midzomer 10
2970 's Gravenwezel
T. 036580631
stevenrobberechts@gmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Nicole Vanmassenhove
Sint Hubertuslaan 28
2970 's Gravenwezel
T. 036517598
nicole.vanmassenhove@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Guido De Preter
Heidedreef 32
2970 Schilde
T. 033834616
guido.depreter@scarlet.be
Wijkmedewerker, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Hedwig Van Den Eede
Akkerstraat 3
2970 Schilde
T. 033834351
hedwig@caignie.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Chris Verspecht
Bellemond 18
2970 's Gravenwezel
T. 033841805
chris_verspecht@hotmail.com
Wijkmedewerker
De heer Rafael Soenens
Baron Delbekelaan 33
2970 Schilde
T. 033834203
soenens.reynaert@telenet.be
Wijkmedewerker, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Hugo Van Den Eede
Molenstraat 122
2970 Schilde
T. 033831546
hugo.vandeneede@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Victorius Van Herle
Hindelaan 12
2970 's Gravenwezel
bert.vanherle.saels@pandora.be
Wijkmedewerker
De heer Lieven Van Hooydonck
Boskant 37
2970 Schilde
T. 033836476
l.vanhooydonck-f.jeursen@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Liane Carrin
Beukenlaan 43
2970 Schilde
T. 034857024
T. 0477326810
lianecarrin@gmail.com
Wijkmedewerker
De heer Raf Lenie
Kerkstraat 61
2970 's Gravenwezel
T. 036418423
T. 0494653182
lenie.raf@gmail.com
Erevoorzitter
Mevrouw Godelieve Vandereycken
Alf.Van den Sandelaan 51
2970 Schilde
T. 033833903
achiel.ossaer@skynet.be
Werking taal en lezen