logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Ekeren [Polder en Voorkempen]


De heer Bart Beheydt
Jaak Van Haesendonckstr. 42
2180 Ekeren
T. 035426955
T. 0474719877
bart.beheydt@telenet.be
Voorzitter, Beheerder website, Bestuurslid provincie
Mevrouw Freyja Geerinck
Jaak Van Haesendonckstr. 42
2180 Ekeren
T. 035426955
T. 0474719877
bart.beheydt@telenet.be
Secretaris
De heer Bob Vercammen
Kristus-Koningplein 1
2180 Ekeren
T. 035418588
T. 0477590422
bobvercammen@hotmail.com
Penningmeester
De heer Jan Beenaerts
Lange Sterrestraat 10
2180 Ekeren
T. 035423843
bartbeenaerts@hotmail.com
Bestuurslid ledenbeweging
De heer Hugo De Bie
Molenweg 23
2930 Brasschaat
T. 036647419
hugojdebie@scarlet.be
Bestuurslid
De heer Peter Kempenaers
Maria Theresialei 41
2180 Ekeren
T. 036648275
T. 0494469425
peke@primusnet.be
Bestuurslid
De heer Walter Baplue
Poorthoflaan 37
2180 Ekeren
T. 035421633
T. 0479498011
walter.baplue@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Eugeen Bressinck
Konijnenberg 64
2180 Ekeren
T. 035426676
eugeen.bressinck@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Piet Van Loon
Paardebloemlaan 29 21
2180 Ekeren
T. 032907001
piet.van.loon@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Herman De Bie
Leopoldlei 60
2180 Ekeren
T. 032906468
herman.de.bie1@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Bart Versieck
St.Lucaslaan 60
2180 Ekeren
T. 036453168
walter.versieck@hotmail.com
Wijkmedewerker
De heer Koen Van Den Broeck
Van Gamerenlei 1
2930 Brasschaat
T. 036442484
koen.vandenbroeck@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Anne-Marie Van Den Bergh
Oostergeest 12
2180 Ekeren
T. 035422829
T. 0497817721
annemarie.vandenbergh@skynet.be
Wijkmedewerker