logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Reet [Land van Rupel en Mechelen]


Mevrouw Hilde Nagels
Begijnenbossen 36A
2840 Reet
T. 038445197
T. 0476216315
h.nagels@skynet.be
Voorzitter
Mevrouw Lutgardis Gielis
's Herenbaan 32
2840 Reet
T. 038889511
T. 0499722911
lutgardis.gielis@telenet.be
Secretaris, Bestuurslid afdelingstijdschr.
Mevrouw Ricky De Beuckeleer
Steenbakkerijen 76 303
2845 Niel
T. 0032477664986
ricky.debeuckeleer@gmail.com
Penningmeester
Mevrouw Chantal Van Buggenhout
Irislaan 7
2840 Reet
T. 032888626
T. 0479465663
chantal.vanbuggenhout@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging
De heer Eddy Huyghe
Eikenstraat 78 Bus 001
2840 Reet
T. 038882590
T. 0475699491
eddy.huyghe@skynet.be
Bestuurslid
Mevrouw Christiane Gielis
Olmenlaan 38
2840 Reet
T. 032888406
christiane.gielis@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Kristin Daenen
Salvialaan 21
2840 Reet
T. 038885714
scientia.est.sapientia@skynet.be
Bestuurslid
De heer Wim Vanhoorne
Lepelaarstraat 3 Bus 201
2050 Antwerpen
T. 038887282
T. 0478931451
vanhoornewim@telenet.be
Bestuurslid
De heer Sander Devrieze
Waterkant 16 31
2840 Terhagen
T. 0487672491
sander@sanderdevrieze.net
Bestuurslid
Mevrouw Marina Switsers
Doelhaagstraat 36
2840 Rumst
T. 0468193367
marina.switsers@gmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Lieve Theunis
Lelienlaan 30
2840 Reet
T. 038883544
leopold.de.kimpe@telenet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Hilde Claessens
Beekvelden 87
2840 Reet
T. 032894486
T. 0468217148
hildeclaessens_45@hotmail.com
Wijkmedewerker
De heer Willy De Herdt
's Herenbaan 193
2850 Boom
T. 038445462
willy.deherdt@skynet.be
Erevoorzitter
De heer Aster Devrieze
Steenweg op Waarloos 40
2840 Reet
T. 038441031
aster.devrieze@telenet.be
Ondervoorzitter
De heer Edward Broeckx
Keulshaagweg 42
2840 Reet
T. 038881421
edward.broeckx@telenet.be
Ondervoorzitter, Beheerder website