logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Latem-Deurle [Land van Leie en Schelde]


De heer Guido vanden Berghe
Twee Dreven 56
9830 Sint-Martens-Latem
T. 092827286
T. 0474511198
guido.vandenberghe@ugent.be
Voorzitter, Bestuurslid perscontacten, Werking geschiedenis, Beheerder website
De heer Roger Lahaut
Vlieguit 9
9830 Sint-Martens-Latem
T. 092825153
rogerlahaut@scarlet.be
Secretaris, Afgevaardigde cult. raad
Mevrouw Jeanine De Weirt
Mortelputstraat 34
9830 Sint-Martens-Latem
T. 092823507
jeaninedeweirt@skynet.be
Penningmeester, Bestuurslid ledenbeweging, Ondervoorzitter
Mevrouw Marleen Soete
Open Veld 25
9830 Sint-Martens-Latem
T. 092823691
marleensoete@skynet.be
Bestuurslid programmatie
Mevrouw Lutgard Van Eetvelde
Latemstraat 41
9830 Sint-Martens-Latem
T. 092823749
lutgard.vaneetvelde@belgacom.net
Bestuurslid public relations
Mevrouw Rosa Van Den Heede
Xavier De Cocklaan 16
9831 Deurle
T. 092823545
rosa.vandenheede@myonline.be
Bestuurslid
De heer Herman Vansintjan
Hubert Malfaitlaan 11
9830 Sint-Martens-Latem
T. 092825786
herman.vansintjan@fintro.be
Bestuurslid
De heer Martin Claeys
Tussen Beken 14
9830 Sint-Martens-Latem
T. 0476208678
martin.claeys@pandora.be
Bestuurslid
Mevrouw Lieve Rens
Hullekensstraat 38
9831 Deurle
T. 092825970
lieve.delava@gmail.com
Bestuurslid
De heer Kristof Vanden Berghe
Klapstraat 52
9831 Deurle
T. 0477692135
kristof.vandenberghe@skynet.be
Bestuurslid
De heer Etienne Bauwens
Wijngaard 19
9831 Deurle
T. 0496417582
etienne_bauwens@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Patrick Vermeesch
Hubert Malfaitlaan 9
9830 Sint-Martens-Latem
T. 093290387
T. 0499385441
patrickvermeesch@hotmail.com
Bestuurslid
Mevrouw Kris Verwimp
Eikeldreef 7
9830 Sint-Martens-Latem
T. 092823637
T. 0477482727
veravera@telenet.be
Bestuurslid
De heer Kris Dellaert
George Minnelaan 9
9830 Sint-Martens-Latem
T. 092822481
T. 0479534626
kris.dellaert1@telenet.be
Bestuurslid
De heer Dirk Capiau
Museumlaan 5
9831 Deurle
T. 092826635
dirk.capiau@gmail.com
Wijkmedewerker
De heer Patrick De Backer
Hooglatemweg 23
9830 Sint-Martens-Latem
T. 0478581513
patrick.de.backer2@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Andre Berckmoes
Vlieguit 11
9830 Sint-Martens-Latem
a.berckmoes@gmail.com
Erevoorzitter
Mevrouw Magda Van haecht
Twee Dreven 56
9830 Sint-Martens-Latem
T. 092827286
T. 0474340093
magdavh@yahoo.com
Werking taal en lezen
Mevrouw Inge Frans
St.Pietersheide 24
9830 Sint-Martens-Latem
inge.frans@telenet.be
Werking taal en lezen
Mevrouw Riet Scheerder
Wijngaard 19
9831 Deurle
T. 0496417582
scheerderriet@hotmail.com
Werking taal en lezen