logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Zottegem [Vlaamse Ardennen]


De heer Danny De Looze
Molenhoek 15
9620 Strijpen
T. 093600147
T. 0476646692
danny.delooze@ugent.be
Voorzitter, Medew. Davidsfonds Academie
De heer Ruben Mertens
Lippenhovestraat 38
9620 Elene
T. 093285499
T. 0474448643
ruben@hogem.com
Secretaris
De heer Luc Vermassen
Kleie 6
9620 Strijpen
T. 093606952
luc.vermassen@telenet.be
Penningmeester
De heer Erik Verhaeghe
Gentse Steenweg 274
9620 Zottegem
T. 093604002
erik.m.verhaeghe@telenet.be
erik.verhaeghe.dfz@gmail.com
Bestuurslid ledenbeweging
Mevrouw Katlien Cousy
Meerlaan 82
9620 Zottegem
T. 093420936
T. 0476326037
katlien.cousy@telenet.be
Bestuurslid public relations
Mevrouw Anne-Marie Glorieux
Terracottastraat 23
9620 Velzeke-Ruddershove
T. 09360593
annemieglorieux@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Edwine Van Overtveldt
Beugelstraat 87
9620 Strijpen
T. 093604049
edwine.van.overtveldt@skynet.be
Bestuurslid
De heer Johan Cousy
Kasteelstraat 32
9620 Zottegem
T. 093603796
T. 093601993
johan.cousy@telenet.be
Bestuurslid, Beheerder website
De heer Jo Cousy
Kasteelstraat 32
9620 Zottegem
T. 093603796
T. 093601993
johan.cousy@telenet.be
Bestuurslid, Beheerder website
De heer Johan Cousy
Kasteelstraat 32
9620 Zottegem
T. 093603796
T. 093601993
johan.cousy.dfz@gmail.com
Bestuurslid, Beheerder website
Mevrouw Agnes Van De Vijver
Walzegem 29
9860 Balegem
T. 093605609
a.vandevijver@yahoo.com
Bestuurslid
Mevrouw Viviane De Norre
Ten Ede 80
9620 Erwetegem
T. 093563713
vdenorre@rsz.fgov.be
Bestuurslid, Bestuurslid (gewest)
De heer Armand Taildeman
Rekegemstraat 10
9630 Zwalm
T. 055499888
T. 0472885952
armand.taildeman@telenet.be
Bestuurslid
De heer Patrick Verplanken
Traveins 4
9620 Zottegem
T. 093605546
T. 0478433871
patrick.verplanken@gmail.com
Bestuurslid, Beheerder website
Mevrouw Veerle Diependaele
Kloosterstraat 86
9620 Erwetegem
T. 0478461355
veerle.diependaele.dfz@gmail.com
veerle.diependaele@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Kris Oste
Heilig Hartplein 6 Bus 4
9620 Zottegem
T. 093567055
krisoste@skynet.be
Wijkmedewerker, Medew. Davidsfonds Academie
Mevrouw Godelieve Stevens
Lakemaar 4
9620 Zottegem
T. 093601346
Wijkmedewerker
Mevrouw Mady Van Gansbeke
Kasteelstraat 20 5
9620 Zottegem
T. 093604502
Wijkmedewerker
De heer Piet Cromphout
Deinsbekestraat 23 wzc 203
9620 Strijpen
T. 093604524
T. 0474846672
pietcromphout@skynet.be
Wijkmedewerker
De heer Frank Soetaert
Wurmendries 29 B.1
9620 Zottegem-Strijpen
T. 093605182
frank.soetaert@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer John De Bock
Magnoliastraat 14
9620 Grotenberge
T. 093603645
rita.seghers@myonline.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Bea De Noyette
Ten Ede 227
9620 Sint-Maria-Oudenhove
T. 093607638
denoyettebeatrijs@hotmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Griet Oste
Omer Wattezstraat 5
9620 Zottegem
T. 093005265
grietoste@hotmail.com
Wijkmedewerker
De heer William Van Damme
Tsjompenkouter 6
9620 Sint-Maria-Oudenhove
T. 093605559
T. 0495201922
vandami@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Guido Poelman
St.Andriessteenweg 132
9620 Strijpen
T. 093605136
poelman.guido@skynet.be
Wijkmedewerker
Mevrouw Monique Van Opdenbosch
Rodestraat 37
9620 Godveerdegem
T. 093603630
T. 0496372372
moniquevanopdenbosch@gmail.com
Wijkmedewerker
De heer Lucien Piro
Wurmendries 11
9620 Zottegem
T. 093602243
lucpiro@skynet.be
lucpiro2101@gmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Eliane De Noyette
Oudenaardse steenweg 41A
9860 Balegem
T. 093602080
elianedenoyette@hotmail.com
Wijkmedewerker
Mevrouw Rita De Groote
Gentse Steenweg 141
9620 Zottegem
T. 093606062
congiu.sebastien@gmail.com
Wijkmedewerker
De heer Jos Vangrunderbeeck
Dokter Van Wymerschlaan 42
9620 Zottegem
T. 093563550
jos.vangrunderbeeck@telenet.be
Wijkmedewerker
De heer Aswin Moens
Tweekerkenstraat 47
9620 Godveerdegem
T. 0494193778
aswinmoens@gmail.com
aswin.moens@dfz.gmail.com
Wijkmedewerker
De heer Peter Lagaert
Sabina van Beierenlaan 40
9620 Zottegem
T. 093609621
T. 0476553019
peter.lagaert.dfz@gmail.com
Ondervoorzitter, Werking geschiedenis
De heer Christiaan De Graeve
Pilaarstraat 17
9820 Schelderode
T. 093602914
christiaandegraeve@skynet.be
Medew. Davidsfonds Academie