logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Asper [Vlaamse Ardennen]


Mevrouw Annie Dhont
Tempelstraat 56
9890 Asper
T. 093843757
T. 0475399138
annie.dhont@hotmail.be
Voorzitter
De heer Joris Van Meirhaeghe
Leebeeklaan 25
9890 Asper
T. 093843094
j.v.meirhaeghe@skynet.be
Secretaris
Mevrouw Anja Dhondt
Tragelstraat 20
9890 Asper
T. 09/384 08 67
T. 0473/25 31 73
michael.vindevogel-dhondt@telenet.be
Penningmeester
De heer Paul Gruwez
Veldstraat 21
9890 Asper
T. 09/384.52.27
paul.gruwez@pandora.be
Bestuurslid programmatie
De heer Gery Lermytte
Ouden Herreweg 15 Bus 2
9890 Asper
T. 093842953
T. 0478187931
gery.lermytte@skynet.be
Bestuurslid ledenbeweging
De heer Dirk Bauwens
Evenakkerstraat 6
9890 Vurste
T. 093840019
T. 0473623414
bauwens-dirk@skynet.be
Bestuurslid ledenbeweging, Afgevaardigde cult. raad
Mevrouw Liesbeth Verholen
Evenakkerstraat 6
9890 Vurste
T. 093840019
liesbeth.verholen@belgacom.net
bauwens-dirk@skynet.be
Bestuurslid ledenbeweging
De heer Jean Tijtgat
Ommegangstraat 14
9890 Asper
T. 093849819
jean_tijtgat@hotmail.com
Bestuurslid public relations, Bestuurslid perscontacten
De heer Willy De Rijcke
Stationsstraat 54
9890 Asper
T. 093849130
derycke.willy@skynet.be
Bestuurslid
De heer Marc Van Vooren
Steenweg 147
9890 Asper
T. 093841422
T. 0495253826
marc.vanvooren@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Lydie Niemegeers
Burg. P. Ceuterickstraat 55
9890 Asper
T. 093841673
lydie.niemegeers@scarlet.be
Bestuurslid, Voorzitter (gewest)
Mevrouw Franciska Gruwez
Kruishoutemsesteenweg 99
9750 Zingem
T. 09/3849504
ciskagruwez@hotmail.com
Bestuurslid, Beheerder website
Mevrouw Sylvie Scheldeman
Tempelstraat 41
9890 Asper
T. 0473/24 53 90
filip.vanmeirhaeghe@skynet.be
Bestuurslid
De heer Paul Deprez
Parklaan 24
9890 Dikkelvenne
T. 093908348
T. 0476875534
pauldeprez@skynet.be
Bestuurslid
De heer Alain Geirnaert-De Bosscher
Veldstraat 151C
9890 Asper
T. 093848022
T. 00352621275813
alain.geirnaert@total.com
Bestuurslid
De heer Dirk Vanderstraeten
Burg. P. Ceuterickstraat 29
9890 Asper
T. 09/384.22.04
vanderstraetendirk@hotmail.com
Ondervoorzitter, Werking taal en lezen