logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | Foto's | Inschrijven op de activiteitenmailing


Outer [Denderland]


De heer Paul Ysewijn
Perrestraat 9
9406 Outer
T. 054326468
T. 0474247240
paul.ysewijn@skynet.be
Secretaris, Bestuurslid ledenbeweging, Bestuurslid perscontacten, Beheerder website
De heer Jan De Bolle
Outerstraat 144
9406 Outer
T. 054247565
debollejan@telenet.be
Penningmeester, Afgevaardigde cult. raad
Mevrouw Martine Cayman
Herlinckhovestraat 25
9406 Outer
T. 054326838
martine.cayman@skynet.be
Afgevaardigde cult. raad
De heer Edgar De Troyer
Muylemstraat 29
9406 Outer
T. 0479691969
edgardetroyer@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Gemma De Middeleer
Kerkstraat 75
9406 Outer
gemmadm@telenet.be
Bestuurslid
De heer Jean-Paul D'haeseleer
Brakelsesteenweg 200
9406 Outer
T. 054333524
T. 0478576834
janpaul.dhaeseleer@skynet.be
Bestuurslid
De heer William Bockstael
Vrijdaghoek 20
9406 Outer
T. 054337406
williambockstael@yahoo.co.uk
Bestuurslid
De heer Chris Sorgeloos
Aalstersesteenweg 505
9400 Ninove
T. 0488472058
chris.sorgeloos@telenet.be
Bestuurslid
De heer Karel Willems
Brakelsesteenweg 191
9406 Outer
T. 054327507
karel_willems@skynet.be
Bestuurslid
De heer Joseph De Troch
Elnonestraat 2
9406 Outer
T. 054322506
T. 0478482046
joseph.de.troch@telenet.be
Bestuurslid
De heer Gerard Goessens
Hollestraat 47
9420 Aaigem
T. 053624015
gerard.goessens2@telenet.be
Bestuurslid
Mevrouw Rita Dellafaille
Kerkstraat 3
9406 Outer
T. 054325596
Ondervoorzitter
De heer Henk Soetaert
Lebekestraat 69
9406 Outer
T. 054323383
henk.soetaert@telenet.be
Werking geschiedenis