logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 

 

Share
Bestuur

Wie zijn we | Bestuur | Activiteiten | | Inschrijven op de activiteitenmailing


Hofstade [Denderland]


De heer Alfons De Smedt
Steenweg op Aalst 72
9308 Hofstade
T. 053779697
alfons.desmedt@yucom.be
Voorzitter, Wijkmedewerker
Mevrouw Emi Feusels
Hekkestraat 15
9308 Hofstade
T. 0476595848
feusels.emi@skynet.be
Secretaris, Wijkmedewerker
De heer Herman De Grauwe
Babbelaarstraat 6
9308 Hofstade
T. 053789458
hermandegrauwe@skynet.be
Penningmeester, Wijkmedewerker
De heer Herwig De Bruyn
Anjersstraat 30
9308 Hofstade
T. 053774894
herwig.de.bruyn@skynet.be
Bestuurslid programmatie, Wijkmedewerker, Werking geschiedenis
Mevrouw Lutgart Van Vaerenbergh
Steenweg op Aalst 16A
9308 Hofstade
T. 053787491
johan.moernaut@telenet.be
Bestuurslid ledenbeweging, Wijkmedewerker
Mevrouw Marleen Lorie
Kuiperstraat 88
9308 Hofstade
T. 053704712
marleen.lorie@telenet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker, Werking taal en lezen
De heer Karel Baele
Steenweg op Dendermonde 92
9308 Hofstade
T. 053703130
karel.baele@pandora.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
De heer Jozef Van Geert
Kasteelstraat 5
9308 Hofstade
T. 053703688
Bestuurslid, Wijkmedewerker
De heer Ivan Lievens
Kamdriesstraat 7
9308 Gijzegem
T. 053786060
ivan.lievens@gmx.net
ivan.lievens@gmx.net
Bestuurslid, Wijkmedewerker, Beheerder website
De heer Koen Van Acker
Stefaan De Jonghestraat 11 1
9300 Aalst
T. 0478793332
koen_van_acker@hotmail.com
Bestuurslid
De heer Frans Moens
Kuiperstraat 32
9308 Hofstade
T. 053785035
vlaeminck.rita@skynet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Mevrouw Rita Vlaeminck
Kuiperstraat 32
9308 Hofstade
T. 053785035
vlaeminck.rita@skynet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker, Beheerder website
De heer Pieter Bauwens-Dhollander
Maurice De Smetstraat 12
9308 Hofstade
T. 053410051
pieter.bauwens@telenet.be
kristel.dhollander@telenet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker
Mevrouw Nicole Verspeet
Steenweg naar Oudegem 207
9308 Gijzegem
T. 0484673507
nicole.verspeet@telenet.be
Bestuurslid, Wijkmedewerker