logoprint

Davidsfonds vzw - Quinten Metsysplein 12 - 3000 Leuven - tel.: 016/310.600 - fax: 016/310.608 - info@davidsfonds.be
 



Share
Wie is wie?

Het Davidsfonds is een cultuurnetwerk van meer dan 6.000 vrijwilligers in plaatselijke afdelingen, honderden docenten, reisbegeleiders, auteurs... Hieronder vindt u meer informatie over de Raad van Bestuur en de beroepskrachten van het Nationaal Secretariaat.

Coördinatie & Beleid
Tel.: 016 31 06 00 - Fax.: 016 31 06 08 - info@davidsfonds.be

Peter De Wilde

Voorzitter
T. 016 310 600
voorzitter@davidsfonds.be

Tine Verhelst

algemeen directeur

Bart Beheydt

nationaal ondervoorzitter | Raad van Bestuur

Dirk Debuysere

nationaal ondervoorzitter | Raad van Bestuur | voorzitter Davidsfonds Academie

Jos Liessens

lid van de Raad van Bestuur

Hans Cools

lid van de Raad van Bestuur

Johan Van hunsel

lid van de Raad van Bestuur

Annie Bruggemans

secretaresse
Evenementen & Communicatie
Tel.: 016 31 06 00 - Fax.: 016 31 06 08 - evenementen@davidsfonds.be

Barbara Struys

stafmedewerker Marketing en Partnerships

Lieselotte De Snijder

stafmedewerker Communicatie

Kathleen Haesaerts

administratief medewerker

Ann Vandeput

administratief medewerker
T. 016 31 06 00
ann.vandeput@davidsfonds.be
Davidsfonds Academie
Tel.: 016 31 06 70 - Fax.: 016 31 06 08 - academie@davidsfonds.be

An Dodion

directiemedewerker
T. 016 31 06 70
an.dodion@davidsfonds.be

Mieke Gielis

stafmedewerker
T. 016 31 06 70
mieke.gielis@davidsfonds.be

Saskia De Vos

stafmedewerker

Sabrina Derademaeker

administratief medewerker
Davidsfonds Cultuurreizen
Tel.: 016 24 38 38 - Fax.: 016 24 38 02 - cultuurreizen@omniatravel.be

T. 016 24 38 38
cultuurreizen@omniatravel.be
Omnia Travel is de technische partner van de Davidsfonds Cultuurreizen. U kan er terecht voor alle concrete informatie over vervoer, verblijf, maaltijden, tickets, praktische afspraken, boekingen...
(Postadres: Ladeuzeplein 15, 3000 Leuven)
 

Johan Smeuninx

directeur Toerisme & Cultuur

Cecilia Coppens

stafmedewerker Cultuurreizen
Davidsfonds Boeken

Boeken, cd’s, e-books die even gevarieerd zijn als het leven zelf, met focus op geschiedenis en kunst. Maar ook lifestyle, actualiteit, zingeving, toerisme en andere thema’s zitten in het aanbod, net als kinder- en jeugdboeken. Ze worden nu onder de vleugels van WPG Uitgevers gemaakt, u vindt ze wel nog allemaal via deze website bij het onderdeel ‘Boeken’. Uw contactpersoon is uitgever Ann Van Camp.

Ann Van Camp

uitgever
Leden & Besturen
Tel.: 016 31 06 00 - Fax.: 016 31 06 08 - info@davidsfonds.be

Jan Vaes

directiemedewerker
T. 016 31 06 00
jan.vaes@davidsfonds.be

Jozef D'Hoore

regiomedewerker Midden
T. 03 771 54 79
jozef.dhoore@davidsfonds.be
Liezeledorp 10, 2870 Liezele (Puurs)

Hugo Poelmans

regiomedewerker Oost
T. 0497 20 15 98
hugo.poelmans@davidsfonds.be
Kerselaarstraat 14, 3510 Kermt (Hasselt)

Steven Tindemans

regiomedewerker Noord-West
T. 0468 18 34 93
steven.tindemans@davidsfonds.be
Kerkstraat 17, 9150 Bazel

Aäron Blomme

regiomedewerker Zuid-West
T. 0497 06 65 41
aaron.blomme@davidsfonds.be
Alfons Pieterslaan 87/0101, 8400 Oostende
 

Kenneth Emmers

regionaal medewerker Oost
T. 0479/77.40.58
kenneth.emmers@davidsfonds.be
Saliestraat 3, 3990 Peer

Katrien De Nijs

regiomedewerker Centrum
T. 0478 39 25 52
katrien.de.nijs@davidsfonds.be
Steenweg op Dendermonde 125, 1745 Opwijk

Eva Vandebroek

administratief medewerker

Lutgarde Wittevrouw

administratief medewerker
Financiën, Personeel & Logistiek
Tel.: 016 31 06 00 - Fax.: 016 31 06 08 - info@davidsfonds.be

Linde Strijckers

directeur Financiën, Personeel & Logistiek

Karen Vandezande

stafmedewerker Financiën, Personeel & Logistiek

Pascal Van de Paar

boekhouder

Hilde Raymaekers

administratief medewerker Boekhouding

Willy Geyskens

ICT-beheerder

Sin Aerts

vormgever
T. 016 31 06 00
sin.aerts@davidsfonds.be

Daniël Peetermans

vormgever